לקוחות ממליצות

“הכל כל כך יפה בדים נעימים וקלים עוטפים ויוצרים לכל אישה מראה מחמיא ונשי לגמרי .הצבעוניות והגוונים שלא פוגשים בכל חנות. העיצוב כפי שאני אוהבת.

השרות מעל הכל האמונה והיושר.

בקיצור מי שתקנה לא תצטער בהצלחה לכולן ובעיקר לאחו לשלוש נשים נהדרות שיוצרות שמחה ועוטפות באהבה. תודה לקוחה מרוצה מאוד!”

אביטל לרנרמן 26.7.18

“חנות מדהימה . אני קניתי קולקציה שלמה דרך הטלפון. בדים משגעים . ושונה זאת שקניתי דרכה שרותית ומקצועית. הבגדים שלכם מדהימים. הבדים מאד נעימים על הגוף והקניה הטלפונית מאד נעימה.”

טובה הורביץ, עומר 24.7.18

“בוקר טוב, ממשיכה לקבל מחמאות. לבשתי בשבת את הטוניקה חסרת השרוולים ומעליה העליונית החומה. אם המחותנת מחמיאה וחושבת שהלבוש מתאים לבר מצווה של נכדנו המשותף – זה ראוי לפרסום.”

רחלה הגר-הלר 29.7.2018

“…הייתי השבוע ורכשתי כמה פריטים מהקולקציה החדשה..ואין מילים בפי להודות לשלושת הנשים החרוצות והנפלאות שמייצרות בגדים שלא תמצאו במקום או בחנות אחרת..אז אירית שונה וורה אתן “גדולות”…תמשיכו כך ובמה שאתן עושות הכי טוב…תודה רבה ונתראה בקולקציה של החורף
..😉😉😘”

ג’ני מיינר 28.8.18

“הייתי וקניתי מבחר פריטים… מקבלת מחמאות בלי סוף אך הדבר העיקרי הוא שאני מרגישה בנוח… קבלתי יחס מיוחד אנושי וחם וכך זה לכולם… המקום נעים והגברת פשוט לידי מאד מיוחדת… לא דוחפת בגד שלא מתאים… המקום נעים… חוויה לקנות…”

ברונשטיין רבקה-ריקי 1.9.18

“הזמנתי דרך האינטרנט מס’ פעמים והצלחתי, המוכרת עזרה לי בטלפון לדעת מה המידה ומאז אני מזמינה באינטרנט בהצלחה גדולה, הבגדים יפים מאוד ומחמיאים, חסכו לי נסיעה לרחוק”

פנינה פרנק 8.9.18

“תודה רבה אירית וכל הבנות באחו. קיבלתי בתודה ובשמחה 3 חולצות חדשות ששמחו אותי מאוד ויחממו את החורף. אוהבת את הבגדים שלכן.”

חנה סיון 31.10.19

מבחר גדול של בגדים יפים ונוחים, יחס אישי חם, תענוג אמיתי !!

לאה שטיינברגר, 29/1/2020

“כלקוחה ותיקה אני מבקשת לספר לכן כי הבגדים עם הכבשה פשוט נפלאים ! נעימים מאד על הגוף, גזרות מחמיאות ונוחים מאד בכביסה.😍🌞”

יהודית גלאון 13.7.20

I have received my order, and I am wearing it. Each piece is divine, thank you so much! I am going to order more. My favourite clothing brand in Israel! Thank you for sharing the beauty

Betty Susiarjo reuven 30.7.20

נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)